MÖBLER / Bord / Konsolbord 14444228
nr 1444 4228
Konsolbord
Svarvat dekor, 1920-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 36 cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:19:09
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr